PDA

Zobacz pełną wersję : BannersBroker słyszał ktoś o tym?



Pedros
17-02-2013, 00:35
tak jak w tytule? ktokolwiek widział ktokolwiek wie :P co to jest? jak to działa?

sebawo
17-02-2013, 00:39
kiedyś o tym gadałem z doktorem ekonomii, nie jest to klasyczna piramida finansowa, ale można to zaliczyć do tej grupy. Kaski się z tego w każdym razie wyciągnąć nie da ;)

YendreK
17-02-2013, 00:47
Jeśli chodzi o naciskanie w banery i wysylanie raportow to kolega z pracy, nabija 4h dziennie i w ciagu miesiaca zarobil 4$, ale ma nadzieje że namowi na to innych zioomkow i tak sobie będa klepać nic nie robić i zarabiac Hajs :fb:

sebawo
17-02-2013, 01:01
Tu chodzi o kupowanie powierzchni reklamowej (banery), w którą 'ktoś' klika i dzięki tym kliknięciom mamy kasę.

YendreK
17-02-2013, 01:02
Żeby zarobic trzeba sie narobic a nie jakies pierdu pierdu , XXI wiek bleeeeeeeeeh :lol:

Slawer
17-02-2013, 01:32
Sebawo czemu tak uważasz? To raczej nie ma wiele wspólnego z piramidą finansową, z resztą współpracują z master card, tak duża i rozpoznawalna firma jak master card raczej nie podejmowała by współpracy z firmą która budzi wątpliwości :P
Bila chyba się w to bawi i coś na tym zarabia.
Tu masz wszystko fajnie objaśnione http://www.youtube.com/user/BartoszLasota/videos?view=0

sebawo
17-02-2013, 01:45
I właśnie jedynie udział MasterCarda w tym wszystkim mnie nurtuje. A zarabianie na niczym już wyszło z mody, chyba bardziej się opłaca zostać 'captcha botem' i przepisywać literki z obrazków :D
Odkąd posiadam komputer, wiele tego typu systemów przerabiałem, w sumie zgarnąłem jakieś 100$ i doszedłem do wniosku, że wolę dawać korki z matmy niż się w to bawić ;)
"Uczciwością i pracą ludzie się bogacą" jak mawiał ktoś wielki :D

joker399
17-02-2013, 02:03
Ja siedze w BB juz ponad poł rokui na wiosne powinnem wyplacic juz cos $$. wiecej info na prv:) nie bede sie rozpisywal:)