PDA

Zobacz pełną wersję : wynajmę garaż- pilne!



Margo
15-02-2013, 18:56
Witam, wynajmę garaż w Katowicach , najchętniej w okolicy Koszutki, jesli ktoś z ma jakieś info bardzo proszę o kontakt tel 607 627 659

sebawo
15-02-2013, 19:01
Kadet zostaje na dłużej :lol: :lol2:
sry, nie mogłem się powstrzymać :D

Margo
15-02-2013, 19:35
nie, ostatnio zauważyłam, że w garażu kapie mi na mamuta i zażądałam uszczelnienia dachu, bo nie po to płacę za garaż żeby mi auto całe mokre stało, w odpowiedzi dostałam wykład o kształcie blachy oraz o tym, że woda spod moich kół sie skrapla na dachu i to właśnie kapie ( i pare innych pierdół ), trochę się zdenerwowałam z robienia ze mnie debila, jakas tam wymiana zdań nastąpiła i w odwecie dziś dostałam wypowiedzenie umowy najmu, takie chamstwo :(

Macioł
15-02-2013, 19:58
że woda spod moich kół sie skrapla na dachu i to właśnie kapie

Takie rzeczy to tylko w Chinach bo są po drugiej stronie Kuli Ziemskiej :facepalm:

sebawo
15-02-2013, 20:01
No akurat powód kapania to nie koniecznie dziura w dachu a wilgoć w blaszaku nie bardzo ma gdzie uciec, więc tu bym się zastanowił.... No ale wypowiadać umowę po jakiejkolwiek interwencji to faktycznie chamstwo...

Margo
15-02-2013, 20:06
Sebawo tam jest 20 takich blaszaków, obok mnie dwóch moich kumpli, jakoś im się nie skrapla, poza tym ja nie mówię o paru kropelkach tylko o zalanej masce po deszczu lub topniejącym śniegu i kałuży w rogu.