PDA

Zobacz pełną wersję : Lexus Jak podlaczyc wejscie na mini jack do radia cd?



Kosiu
04-02-2013, 19:03
Witam! Posiadam Lexusa is200 ze seryjnym radiem cd i na kasety ze zmieniarka na 6 plyt. Jak to czesto bywa w tych modelach auta zmieniarka sie zacina a naprawa nie zawsze jest oplacalna wiec kombinuje jak do wejscia na kasety podlaczyc wejscie na mini jack lub ewentualnie na usb. Nie chodzi mi o zadne adaptery czy transmitery bo one tylko psuja jakosc na mono a mi chodzi o stereo. Jezeli ktos by byl ogarniety w temacie dobrze by bylo jakby pomogl:)

sebawo
04-02-2013, 20:36
zapodam Ci instrukcję, choć w lexie tylko siedziałem i to tylko raz:

1.wchodzisz na google.pl lub google.com lub jakąkolwiek inną stronę, która ma 'google' przed nazwą domeny.
2.w polu wyszukaj lub search lub analogicznie nazwanym wpisujesz 'lexus is200 connect mp3'
3.po wciśnięciu buttona szukaj (ikona w kształcie lupy) otrzymujesz około pierdyliarda wątków w forach na całej kuli ziemskiej, gdzie jakiś właściciel jakiegoś lexusa is200 już ten temat przerabiał.

Meritum:
Poszukaj. O ile jacka podłączyć pewnie by się dało mając schemat wyprowadzeń, o tyle usb to już pewnie sporo roboty.

Gierade
04-02-2013, 20:51
zapodam Ci instrukcję, choć w lexie tylko siedziałem i to tylko raz:

1.wchodzisz na google.pl lub google.com lub jakąkolwiek inną stronę, która ma 'google' przed nazwą domeny.
2.w polu wyszukaj lub search lub analogicznie nazwanym wpisujesz 'lexus is200 connect mp3'
3.po wciśnięciu buttona szukaj (ikona w kształcie lupy) otrzymujesz około pierdyliarda wątków w forach na całej kuli ziemskiej, gdzie jakiś właściciel jakiegoś lexusa is200 już ten temat przerabiał.

Meritum:
Poszukaj. O ile jacka podłączyć pewnie by się dało mając schemat wyprowadzeń, o tyle usb to już pewnie sporo roboty.
Mówisz, że niby tak? http://lmgtfy.com/?q=lexus+is200+connect+mp3 :mrgreen:

sebawo
04-02-2013, 20:59
Mówisz, że niby tak? http://lmgtfy.com/?q=lexus+is200+connect+mp3

:fb: :D

RAFA
04-02-2013, 21:04
o rety !

Kosiu
04-02-2013, 21:54
Dobre dzieki panocki:) Sprobuje ogarnac:)

RazoR
04-02-2013, 23:03
Poszukaj dobrze, W BMW jest tak że można sie wlutować przed kaseciaka z jack'em :)

Kosiu
04-02-2013, 23:49
A jakosc dzwieku jaka bedzie wtedy?

sebawo
05-02-2013, 00:28
daj pozłacaną końcówkę, będzie lepsza;)

SaTeR
05-02-2013, 02:19
jak dla mnie pojęcie "mini jack" a tym bardziej "podłączenie mini jacka pod seryjne radio" a utrata jakości dźwięku idzie ze sobą w parze, jak chcesz zrobić cokolwiek bez utraty dźwięku? transmiter, kaseta itp. wszystko oznacza utratę jakości, wszystko zależy od tego jakim audiofilem jesteś ale jeśli rzeczywiście zależy Ci na jakości dźwięku to jedyne rozwiązanie to zmiana radia. jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić...