PDA

Zobacz pełną wersję : Uniwersalny centralny zamek



Gierade
18-01-2013, 10:44
Tak sobie ostatnio pomyślałem, że mógłbym zainteresować się jakimś uniwersalnym centralnym zamkiem do Colta, bo otwieranie drzwi z kluczyka, czekanie na pasażera i tego typu sprawy, trochę mnie wkurzają. Czy macie może jakieś doświadczenie z tymi uniwersalnymi centralkami i siłownikami?

Zamontowałem sobie kiedyś jakiś alarm z centralnym w Maluchu z allegro. Kosztował coś w granicach 100-120pln, ale byłem słabo zadowolony z działania. W sumie działanie było dość ok, ale centralka bardzo słabo reagowała na polecenia z pilota. Trzeba było zamykać/otwierać auto praktycznie z pilotem przy szybie. Problem zaczął się pojawiać, jak ta szyba musiała być otwarta :lol2: Dlaczego o tym piszę? Dlatego ponieważ chciałbym na tą chwilę uniknąć takiego problemu. Centralny ma działać 5, 10 czy 15 metrów od auta, bez jakiś problemów. Możecie coś polecić?

Moon
18-01-2013, 15:17
kurcze nie pamiętam już jak się mój nazywa, ale jest to jakiś szajs z allegro i działa mi już 4 rok : ) dałem za niego w granicach 150 zł + montaż

terry
18-01-2013, 16:06
http://allegro.pl/show_user.php?uid=5266869 kupowałem u tego użytkownika i jest ok. Dział bez problemowo, moduł domykania szyb do tego obowiązkowo ! :)

SaTeR
18-01-2013, 17:42
nie pamiętam jaki model, ale montowałem kiedyś z kumplem taki zestaw z allegro za ok. 120zł. ogólnie nie narzekał, tylko coś mu się po jakimś czasie zepsuło w tylnych drzwiach, nie wiem czy padł siłownik czy coś źle zamontowaliśmy, bo chwilę później auto zostało sprzedane. ale ogólnie był zadowolony, kierunkowskazy się nawet świeciły jak się otwierało i zamykało auto, i była też taka opcja na pilocie do włączania kierunków bez otwierania auta, jak np. szukamy auta na parkingu :D

Gierade
18-01-2013, 23:02
Dzięki za odpowiedzi. Tak czy inaczej muszę się kilka dni z tym wszystkim wstrzymać, dopóki nie rozbiorę drzwi od kierowcy. Na 99% mam fabryczny centralny zamek, który będzie wymagał jakiejś naprawy, bo obecnie nie działa. Jeżeli faktycznie tak jest, bo w planach będzie dokupienie jakiejś centralki i zrobienie centralnego z pilota. Jeżeli nie, to dalej szukamy jakiegoś uniwersalnego centralnego.