PDA

Zobacz pełną wersję : felgi japan racing



sebawo
12-12-2012, 15:26
miał ktoś styczność, coś słyszał o tych felgach? Jest organizowany zakup grupowy, stąd dpytanie czy jest sens się w to bawić czy lepiej odpuścić? Mało w necie opinii. Wiem że to replika repliki, ale na advany też raczej nikt nie narzeka....

zabas
12-12-2012, 15:30
to jest to samo co Advan Rancing :) mam je ja i nie narzekam - i też kupowałem w zakupie grupowym na ckpl od wheeltrade'a :) teraz wiecej modeli widze dostepnych :)

Gierade
12-12-2012, 15:35
Sam miałem kupować, ale trafiły się obecne.
Szybki miał, Yendrek miał i nic się z nimi nie działo :thumb:

Vespa
23-04-2014, 00:55
Jak z perspektywy czasu oceniacie te felgi?

Mają bardzo ładne wzory, trochę w stylu Roty / Advana, ale jednak jest to chińszczyzna. A Chińskie zazwyczaj jest tandetne. Taniość z czegoś wynika. W tym przypadku pewnie z gorszej jakości stopu.

Jak się sprawdzają na drodze? Nie gną się? Nikogo jeszcze nie zabiły?

sebawo
23-04-2014, 08:53
z tego co wiem to jeszcze nikomu nie pękły. Ja dopiero jeżdżę miesiąc, więc marna moja opinia, tor zaliczyły :P
popytaj na ck.pl, tam chyba z 60 kompletów poszło po ludziach.

diZaster
23-04-2014, 09:01
Ja dopier dziś będe zakładał. Wykonane są bardzo ładnie! Tak jak pisze sebawo nikomu jeszcze nic nie pękło. Już w uj ludzi na nich śmiga, i cisza, dalej kupują. :)

zabas
23-04-2014, 11:40
ja mam ze 3 lata Advany z grupowca z cKPL i nic się z nimi nie dzieje na tzw. polskich drogach ale jak na kazde fele uważam by nie ebać po dziurach jak dziki - jak uzytkujesz tak masz :) a te Advany robione były w tej samej fabryce co inne chinskie Dragi :)

nikesonmyfeet
31-07-2014, 12:30
Trochę odkopie temat. Widzę, że co raz więcej aut jeździ na felgach tej firmy. Zdarzało się komuś robić na nich coś więcej niż zwykła jazda miejska? Zależy mi na tym aby felgi były względnie wytrzymałe bo w przyszłym sezonie chce trochę polatać autem na torze. Od dawna choruje na Volki TE37v, a że cena oryginałów zabija (komplet jakieś 7 tys PLN...) to chyba skuszę się na JR 12. Niby jest jeszcze Rota Grid v, ale cena na komplecie jakieś 1000 PLN większa, a podobno to praktycznie to samo. Będę wdzięczny za jakiś feedback :)

Suseł
31-07-2014, 17:45
Dużo drifterów śmiga na Japan Racing i nie narzekają ;)

Zewus
31-07-2014, 19:57
z tego co wiem to jeszcze nikomu nie pękły.

http://www1.garaget.org/gallery/images/185/184805/184805-d3bdd2d02c3d893b982061d465b57e2d.jpg

nikesonmyfeet
31-07-2014, 20:17
Znasz może źródło tego foto? Forum czy coś? Ta felga jest chyba skręcana, a te o których myśle to monobloki, więc może w tym różnica :)

Zewus
31-07-2014, 20:43
Tłumaczenie: "Może dobrze napisać to, co mi się stało wczoraj dla tych, którzy nie wiedzą. Jechał 100 na autostradzie, nagle przodu wibracje samochodu, a następnie blokuje samego koła. Nie mógł już naprawdę źle, ale na szczęście nikt nie został ranny, a nie samochód albo. Zadzwonił i napisał do firmy dzisiaj, którzy w szoku i zgadzają się, że to może nie do końca stało. Nie ma znaczenia, czy jest to tanie felgi / kopie, co chcesz do nich zadzwonić .. Czy posiadają wszelkiego rodzaju standardowe i nie być bezpośrednio śmiertelne. Ja przynajmniej dostać 4 inne nowe felgi i pomyślałem, że była bardzo dobra firmy i po prostu w porządku, nie ma szans z tymi kilka razy dokładnie."

krisu
31-07-2014, 21:14
No to to konkretny fail ... naogladalem sie takich zdjec z rotami i innymi koreancami / chinolami, ale to nie ma regoly ... choc sam mialem roty i hmm no ladne ale juz nie kupie ;) miekkie to bylo strasznie a po zalozeniu gwinta to juz tragedia ... Moze tak mi sie trafilo ... kto wie. W kazdym razie z ori felgami takie akcje nie maja miejsca dla tego uwazam lepiej oryginal, uzywke, ciut drozszy niz nowiutkie, modne kolo RCP . Na advanach napierdzielam po wszykim jak poleci ... proste, a po zdjeciu opony z przodu na wyrazowie przy ok 60-70 lecac bokiem .... dalej lecialem bokiem tam gdzie chcialem tyle ze rant zostal 'wypolerowany'.

sebawo
31-07-2014, 22:08
no tak, katowania i upalania może taki chińczyk nie wytrzymać, niemniej foto ze skandynawii chyba. Tak jak pisałem wcześniej, w pl sporo kompletów tego poszło po ludziach, niektórzy tym śmigają na torach i nikt się nie 'chwalił' podobnymi fotami. Ja tam jeżdżę bez kompleksów, nawet wyrazów się zaliczyło ;)

300
04-08-2014, 18:21
Ja tez miałem rozkminkę nad "made in china" bo fajna imitacja kultowych japońców ale wolę kupić jednak używki jakieś markowe i je odświeżyć .
Możę nie będą wyglądały jdm'owo ale będe miał spokój tak jak mam z Barracudami bo niestety jakość felgi na naszych drogach ma znaczenie .

DOPEx
05-08-2014, 15:02
Ja jeżdżę dopiero (chyba) 3 miesiąc i na nie nie narzekam, nie gną się etc. Jeśli ktoś chce pancerne felgi w małych pieniądzach - niech kupi sobie borbety :)