PDA

Zobacz pełną wersję : Nissan brak kluczyka z immo



Ad@mus
28-11-2012, 00:00
mam okazje kupic auto, jednak wlasciciel zgubil kluccze do niego, i dlatego cena jest wybitnie niska
orientuje sie ktos czy mozna dorobic taki kluczyk?? wiem ze grot dorobia bez problemu do bebenka ale czy immo zaprogramowac sie tak da??
kopiowanie kluczyka to nie problem ale w/w sytuacja jest deko inna
ale podobno pierscien wokol stacyjki ma jakies pole magnetyczne , takie samo jak kluczyk wiec moze z tego to skopiuja

help

ODi
28-11-2012, 00:06
A nie prościej wyłaczyc immo?? Jezeli kupisz dedykowany kluczyk pod model to da sie zaprogramowac lecz pytanie brzmi z jakiego roku jest auto jezeli auto jest po 2000 roku bedzie potrzebny komputer serwisowy jezeli poniezej najczesniej robiło sie to manualnie:P

Ad@mus
28-11-2012, 00:09
primera gt 1997 rok
wywalac immo troche lipa b wywala pozniej czek, a i kontrolka z immo pali sitkowke potem, choc mozna ja wyjac, ale czek nie do zaakceptowania jest

ODi
28-11-2012, 00:23
Znalezione na necie ale kluczyk dedykowany musi byc badz sprawna uzywka przed zrobieniem tego zalecałbym odłaczyc aku na 15 min a potem jechac z instrukcji ponizej powinno zadziałac:P


1. przekręcić kluczyk w stacyjce 6 razy w ciągu 10 sekund (włączasz zapłon i wyłączasz), po 6 razie na pozycję ACC i powinien mrugnąć kierunkami 2 razy.

2. trzymając pilota blisko stacyjki wcisnąć i trzymać na pilocie UNLOCK, trzymając UNLOCK wciskasz 3 razy LOCK- powinien mrugnąć 1 raz kierunkami.

3. następnie bierzesz drugiego pilota i też wciskasz i trzymasz UNLOCK i 3 razy wciskasz LOCK- znów powinien mrugnąć 1 raz kierunkami.

4. na końcu przekręcasz na pozycję ZAPŁON i wtedy powinien mrugnąć 2 razy.

Ja przerabiałem kiedys cos podobnego w Sunny i działało tylko ze kluczyk był bez centralnego:P

ArteK
28-11-2012, 20:33
Ja bym zadzwonił do salonu Nissana i zapytał ile kosztuje usługa programowania kluczyka - czasami są to grosze.