PDA

Zobacz pełną wersję : Skunk2 coilovers + amory ta technix 5gen



PrzemoS
15-10-2012, 17:36
Witam. Jak w temacie sprzedam coilovery skunk2 racing dedykowane do civic/crx 88-00 i do tego amortyzatory ta technix do 5g. Dobra alternatywa dla gwintu ta technix. A sprężyny dużo twardsze i można na nich zejść na prawdę nisko. Amory kupione nowe jakoś w lutym 2011, a sprężyny w maju 2012 także jak nowe. Coiloversy nie do dostania w PL, a na ebayu nowe kosztują najtaniej 275,99$ plus wysyłka. Zawias jeszcze na aucie. Jakby byli zainteresowani to zawias ściągnął bym z auta za max miesiąc.
Tak wyglądają:
http://i1241.photobucket.com/albums/gg511/PrzemoS/DSCN9472.jpg
http://i1241.photobucket.com/albums/gg511/PrzemoS/IMG_20120508_185510.jpg
Cena:
Zestaw skunk2 + ta technix - 950zł
Coiloversy Skunk2 - 750zł
Amory ta technix - 200zł
Czekam na propozycję na pw oraz gg: 2793982

darshan
15-10-2012, 19:18
Posiadam Prelude Vgen, założone Coiloversy "Made in Japan sold in allegro" w kosmicznej cenie 279,00zł Jest mega twardo i auto zachowuje się jak piłka. Czy po wymianie coiloversów na te skunk2 bedzie lepiej czy różnicy żadnej i aby cokolwiek było lepiej to trzeba w komplet gwint typu Tein zainwestować?

PrzemoS
16-10-2012, 15:11
Posiadam Prelude Vgen, założone Coiloversy "Made in Japan sold in allegro" w kosmicznej cenie 279,00zł Jest mega twardo i auto zachowuje się jak piłka. Czy po wymianie coiloversów na te skunk2 bedzie lepiej czy różnicy żadnej i aby cokolwiek było lepiej to trzeba w komplet gwint typu Tein zainwestować?
Hej. Osobiście nie miałem nigdy styczności z tymi allegrowymi coiloversami. Co do ping ponga to nie zauważyłem czegoś takiego, jeździ mi się na tym bardzo dobrze inni którzy ze mną jechali też nic o ping pongu nie mówili nawet gdy miałem gwint na maxa w dół. I jak patrzyłem to są te same sprężyny co są montowane w całym gwincie skunk2 także chłam to nie jest. A sprzedaje tylko dlatego ponieważ wygrałem wysoki rabat na pewien zawias i kusi ta oferta. Jednak myślę, że to 1tyś nic lepszego się nie kupi.