PDA

Zobacz pełną wersję : jakie fotele kubełkowy do accorda coupe



krisss1111
18-08-2012, 22:04
mam pytanko do znawców tematu. mianowicie, ubzdurało mi się, żeby swoje przednie skórzane fotele zamienić na coś co trzyma lepiej, a przynajmniej w moim mniemaniu lepiej wygląda, czyli jakiś zgrabne kubełki, najlepiej w kolorze czerwonym, lub czerwono czarnym ale ..... no i właśnie o to ale chodzi, potrzebuję jakiegoś info które fotele mają możliwość nie tylko pochylania oparcia, ale również przesuwania się na szynach w celu umożliwienia wejścia na tylną kanapę. z tego co mi koledzy napisali fotele z integry takowej możliwości nie mają, a orientuje się ktoś, jak jest z fotelami z UFO typeR?a może jakieś inne propozycje, może ktoś coś na alledrogo wylooka, a jeszcze lepiej jak ktoś ma coś takiego na zbyciu

ODi
18-08-2012, 22:19
Czyli poszukujesz foteli turystycznych a fotele z type r maja mozliwosc przesuwania i składania sie bo auto jest coupe wiec musi byc mozliwosc dostania sie na tylnia kanape:P

krisss1111
18-08-2012, 23:11
bo auto jest coupe
no niby tak, a integra nie jest coupe? bo fotele w niej się podobno tylko pochylają

Piotrek!
18-08-2012, 23:28
podobno tylko pochylają

tylko podobno :]

Ja bym kupił dla siebie kubełek a dla pasażera np Recaro Speed

sebawo
19-08-2012, 00:09
tylko podobno :]

Ja bym kupił dla siebie kubełek a dla pasażera np Recaro Speed

Fajna alternatywa dla OEM z ITR czy EK9 czy innych takich rarytasów bo wyglądają podobnie, ale ponad 2k za jeden to troszke przesada jest...
Jeździć z dwoma rożnymi fotelami jak się jeździ na co dzień to imho śmieszne :]

Ja bym poszukiwania zaczął od posadzenia czterech liter w różnych stołkach, o ile tylko jest możliwość. Bo wybierzesz, naszukasz się, kupisz i po tygodniu wywalisz, nawet takie rarytasowe. Bo się wszyscy :fap: nad stołkami z ITR a może Tobie akurat nie podpasują :D Mnie się wygodniej siedzi na tych z ATR niż z ITR na przykład, ale one nie są składane. Na CTR-owych nie siedziałem, więc nie wiem...

Piotrek!
19-08-2012, 00:26
Fajna alternatywa dla OEM z ITR czy EK9 czy innych takich rarytasów bo wyglądają podobnie, ale ponad 2k za jeden to troszke przesada jest...

To ten sam fotel. Montowane były w wieeeeelu samochodach. ITR, Lancer Evo, Celica ST205...



Jeździć z dwoma rożnymi fotelami jak się jeździ na co dzień to imho śmieszne

Do niedawna miałem identyczne zdanie na ten temat. Potem wsiadłem w kubeł i zobaczyłem, że dla mnie jako kierowcy fotele typu Recaro Speed nie mają podejścia do prawdziwego kubełka pod względem trzymania.

Niestety pełnego kubła nie podpasujesz do każdego pasażera. Jeden pasażer się nie zmieści a inny będzie latał w takim fotelu na boki.

hwasciur
19-08-2012, 14:55
jak nie chcesz ATR'a ani z ITR'a to zerkij sobie na taborety z EP3 albo z FN ( ufo ) też są konkretne
ten z UFo jest zajebiście wygodny a i dobrze trzyma

krisss1111
19-08-2012, 18:20
No właśnie w ATR'owych miałem okazję zasiąść i od tamtej pory właśnie mam "zajawkę" na zmianę, bo są MEGA wygodne, ale niestety nawet się nie pochylają, a tylna kanapa musi być dostępna, pomyślałem o ITR, ale te się tylko pochylają, no i jeszcze UFO, nawet były fajne stołki, jak dla mnie idealne właśnie czerwono czarne z UFO, tylko pytanie czy też się tylko pochylają czy jest możliwość przesunięcia do przodu. chociaż fotela pasażera, mój może być na stałe.

SenTex
19-08-2012, 21:28
-300ZX
-350Z
-Altima Coupe
-G35 Coupe / Skyline V35
-Lex SC300 / SC400
-RX8 tu nie mam pewności czy są pochylane. Te powyżej w dobrych pieniądzach znajdziesz i chyba nawet w full elektryce

axello
19-08-2012, 21:46
w rx8 sa pochylane lecz nieznacznie :)

ODi
20-08-2012, 10:12
No właśnie w ATR'owych miałem okazję zasiąść i od tamtej pory właśnie mam "zajawkę" na zmianę, bo są MEGA wygodne, ale niestety nawet się nie pochylają, a tylna kanapa musi być dostępna
Dziwne bo ja miałem je w Civicu i jakos ludzie wsiadali do tyłu a fotele sa odchylane ale za pomoca regulacji oparcia w toyocie mam te same fotele i musze odchylac je by chowac panele dachowe za fotele:P

krisss1111
21-08-2012, 11:56
hmmm, czyli muszę jednak organoleptycznie sprawdzić, co i jak, być może się mylę i się pochylają