PDA

Zobacz pełną wersję : Nissan 200SX S14a



SenTex
18-07-2012, 00:31
http://photos01.otomoto.pl/photos/original/C25/10/46/C25104632_1.jpg
http://otomoto.pl/nissan-200-sx-racing-C25104632.html

Kolega ma do sprzedania swojego pupila, jest w stanie go oddać za 18tys. Kilka mc temu wysrał mu się tłok w silniku, czekał 3mc na nowy, kompletnie wyremontował motorownie.. Przejechał raptem 100km i coś zaczeło pukać. Nie ma nerwów, aby znowu wyciągać silnik i szukać przyczyny i kolejne pieniądze przeznaczać na remont, należało by kupić drugi SR20DET a tego mieć na części. Silnik wystrojony jest na ok 270KM. Oprócz feralnego silnika, auto naprawde w prefekcyjnej kondycji mechanicznej oraz blacharsko/lakierniczej, wszystkie wymiany eksploatacyjne na czas, późną jesienią hibernowane w ciepłym garażu do czasu wybudzenia niedzwiedzi ze snu zimowego w ZOO w Chorzowie:szacun:

SaTeR
18-07-2012, 12:19
sorry za ot, ale "sprzedam nissana 200sx racing orginał nowe klocki przód świece olej filtry opony slick na przodzie coś stuka w silniku to nie panewka poza tym stan oceniam na perfekcyjny auto garażowane nie używane zimą auto ma jeszcze pare rzeczy info pod tel.w tygodniu prosze dzwonić po 17 tel. 661043777" jak ja kocham takie opisy... :facepalm: od razu mnie takie ogłoszenia odrzucają, bo muszę się zastanawiać co artysta miał na myśli pisząc wszystko jednym zdaniem

SenTex
20-07-2012, 13:35
sorry za ot, ale "sprzedam nissana 200sx racing orginał nowe klocki przód świece olej filtry opony slick na przodzie coś stuka w silniku to nie panewka poza tym stan oceniam na perfekcyjny auto garażowane nie używane zimą auto ma jeszcze pare rzeczy info pod tel.w tygodniu prosze dzwonić po 17 tel. 661043777" jak ja kocham takie opisy... :facepalm: od razu mnie takie ogłoszenia odrzucają, bo muszę się zastanawiać co artysta miał na myśli pisząc wszystko jednym zdaniem

Posadź ojca czy matke czy kogokolwiek w podobnym wieku przed komputerem i poproś o stworzenie opisu do sprzedawanego auta, zobaczymy co wyskrobią. Pozdro :mellow:

SaTeR
20-07-2012, 15:45
wystarczy odrobina interpunkcji, i od razu ogłoszenie robi się ciekawsze, nie mówiąc już o tym że nie razi w oczy.

peace:drinks: