PDA

Zobacz pełną wersję : passat b3 wolfsburg-na glebie



Ad@mus
07-07-2012, 21:51
wiem ze to nie miejsce na takie auta bo to inna filozofia ale wrzucam bo kolega prosil o pomoc w sprzedazy
Niezawodny i wyjątkowy Passat B3 z 1991roku, silnik z niemieckiego czołgu o pojemności dwóch litrów, na ośmiu zaworowej głowicy o mocy 115koni mechanicznych.
Blacharsko jak na rocznik jest bardzo dobrze. Nic dziwnego, w końcu były one ocynkowane. Przy odpowiedniej dbałości o samochód będzie służył jeszcze długi czas, dłużej niż nowsze Passaty.
Jak to mówią, jest to jeden z ostatnich Volkswagenów, potem były już tylko VW.
Samochód ma wspomaganie kierownicy, el. sterowane przednie szyby i szyberdach. Na tamte czasy-topowe wyposażenie! Co prawda trzeba wymienić przełączniki od sterowania szyb ale to kosztuje parę złotówek.
Autko jest obniżone, fajnie wygląda, oryginalny śliwkowy lakier!! Oryginalne wnętrze z wolfsburg edition, tylna kanapa regulowana (bardzo rzadka opcja), jest podłokietnik i charakterystyczne, dwukolorowe tkaniny.
Passek ma zamontowaną instalację LPG z sekwencyjnym wtryskiem(stag), nie ma z nią żadnych problemów, nie jest wbita w dowód@! Pali jakies 8-9l
Na alufelgach bedzie wyglądał gangstersko!! Zyska na pewno dużo na wyglądzie, taki miałem zamiar niestety plany się zmieniły.
Posiadam również oryginalne sprężyny, jakby komuś przeszkadzała "gleba".
cena 2500zl do negocjacji
pisac mi pw jak cos lub gg
foto:
http://srvimg01.tablica.pl/images_tablicapl/44866155_1_644x461_vw-passat-b3-20-8v-wolfsburg-edition-pilnie-sprzedam-rybnik.jpg

Ad@mus
15-07-2012, 21:55
up-2200zl!!

Ad@mus
15-08-2012, 20:38
up 1700zl!!
okazja!!