PDA

Zobacz pełną wersję : Pitbedzin



Margo
10-06-2012, 12:17
wielkie dzieki za sprawne ogarniecie zawiasu w mamucie, oraz reanimację czarnej celicy mojej siostry, sprzęgło, kable, świece, cewka itp, teraz czarnula sie odetkała i nawet jedzie, a niestety zapuszczona była

dobra robota, polecam :)

ale jak sobie teraz poobdzieram dokładki o krawężniki to bedzie Pita wina :P

Linkineczka
29-06-2012, 22:57
w sumie moje padło jeździ dzięki niemu :) polecam... wymienia, naprawia i wszystko za pińcet.

Rikoo
30-06-2012, 09:31
ja tez czasem korzytam z pita :ok: i jestem zadowolony poki co :lol:

freeway
30-06-2012, 12:56
Pit jak zwykle pełna obsługa,nawet francuza naprawił mimo fatalnej sytuacji:mrgreen:

silver30
02-07-2012, 12:37
Ja tak samo polecam Pita. Reanimował Tico jak żygalo olejem i mimo parokrotnego wyciekania nie stracił cierpliwości i w końcu ogarnął sprawę. Polecam jeszcze raz:)
P.S. I ma anielska cierpliwośc do ludzi:D

Przemoo__20
03-07-2012, 02:16
Zrobil to co nalezalo juz dawno zrobic czyli przekladke z automata na manuala w mojej solce:D Nie bylo latwo ale sie udalo:) Dzieki!!!!!!!!

Gierade
09-07-2012, 14:57
POZYTYW!
Mogę tylko polecić. Wymiana chłodnicy, rozrusznika, płynu wspomagania czy oleju i filtrów nie sprawia mu większych problemów. Ze swapem hampli na większe też sobie poradził. Cukierki i inne tuleje wymienił bez gadania. Nie wspomnę już o wymianie springów czy amortyzatorów. W sumie sporo rzeczy zrobił u mnie w aucie i ogólnie jestem zadowolony, dlatego też nie pozostaje mi nic innego jak polecić go innym. Ja swojego superchargera mogę u Pita serwisować bez obaw, że coś spartoli.

Dodatkowo radzi sobie z niemiecką technologią. Rozrząd w Lupo ogarnięty, olej wymieniony, filtry także. Lupo jeździ, kierowniczka zadowolona.

I napiszę jeszcze, że można z nim jechać kupować samochód. Wygląda groźnie, to i sprzedawca kitu mu nie wciska, auto sprawdzi i doradzi bądź odradzi.

Zewus
19-07-2012, 00:08
Bardzo sprawnie i bezboleśnie rozprawił się z hamulcami i perfekcyjnie ustawił mi ręczny co takie proste nie jest.

freeway
19-07-2012, 22:06
Zrobił co miał zrobic.Pozytyw :fb:

sebawo
20-07-2012, 10:48
To napiszę w końcu, bo mi(nam) żyć nie da :D
Dzięki za ogarnięcie sprzęgła w Uno i przy okazji dokręcenie zawiasu, działa wszystko ok,cena też spoko a i o taile się nie musiałem martwić, bo wszystko załatwił. Także polecam

KyzCrap
20-07-2012, 22:54
Dzisiaj Pit i _lukasz_ ogarniali u mnie w Baleno drążki kierownicze wraz z końcówkami i górne mocowanie amortyzatora... Zbierzność "na oko" ustawiona perfekcyjnie - 120km/h i nic nie ściąga :P Po wszystkim stukaczem okazało sie nie górne mocowanie amorka a przegub wewnętrzny, także dodatkowy + dla Pit'a Oczywiście POZYTYW

Pedros
29-07-2012, 22:58
a więc dziś SuperPit i SuperŁukasz odpalili mi Hondę!! Wielki POZYTYW! I jeszcze raz dzięki Panowie:szacun:

fokus
01-08-2012, 16:40
pan :D pit wymienił mi zestaw filterków w autku, powietrza / oleju / paliwa + wymienił sam olej
dziękówka & polecam ;)

sebawo
23-08-2012, 16:43
No to po raz kolejny pit poratował w trudnej sytuacji. Jego garaż pełen jest części nie-do-zdobycia:]
Już mam Twój numer na górze listy, zaraz pod numerem żony :P :lol:

Gierade
07-09-2012, 12:28
W sprawie zapieczonych zacisków też można do niego podjechać. Rozkręci, obada, sprawdzi tłoczek i dojdzie do wniosku, że zapieczona jest prowadnica. Później zabiera się do roboty, trochę się siłuje, ale w końcu sobie radzi. Następnie czyści, smaruje, skręca. Nie założył tyko koła na znak protestu, że nie chciałem żeby mi je dokręcił pneumatem. Ogólnie po raz kolejny mogę polecić.

silver30
07-09-2012, 13:32
Polecam wszystkim. Walczył z zapieczonym zaciskiem oraz niesprawnym hamulcem ręcznym u mnie koło tygodnia czasu. I juz, kiedy myslelismy, ze znow trzeba nowy zacisk kupic wspolnymi silami z lukaszem zrobili cos tam, tak że reczny chodzi bez zarzutu:D Takze polecam wszystkim:)