PDA

Zobacz pełną wersję : Felgi z Oponami



Bobas
04-06-2012, 21:22
Ostatnio przytrafiła mi się dość niefajna rzecz. Felgi które dostałem do civica okazały się nie być z niego. Zrobiłem w nich renowacje, dokupiłem oponki i okazało się, że rozstaw śrub to 4x114, zamiast 4x100. Zostały sprzedane. Potrzebuję jakieś w miarę rozsądnej cenie i bardzo fajnym stanie do mojej Hanki, najlepiej już z oponkami. Doradzicie coś, podrzucicie link?

Jarzomb
04-06-2012, 21:44
Ostatnio przytrafiła mi się dość niefajna rzecz. Felgi które dostałem do civica okazały się nie być z niego. Zrobiłem w nich renowacje, dokupiłem oponki i okazało się, że rozstaw śrub to 4x114, zamiast 4x100

Haha. Skąd ja to znam? W zeszłym roku miałem dokładnie identyczna sytuację :) Pewnie nieźle się wkur*iles próbując założyć to kolo.

Sorry za offtopa ;p

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

Bobas
04-06-2012, 21:46
Tym bardziej, ze wcześniej sobie specjalnie odłożyłem na oponki i renowację.
Jak ktoś zna gdzie można albo u kogo kupić jakieś fajne felgi do mojej Hanki w rozsądnej cenie to dajcie znać. Będę bardzo wdzięczny.

ODi
04-06-2012, 22:13
ATS-y (http://forum.jdmstyle.pl/showthread.php?2111-quot-Wyprzeda%BF-Gara%BFowa-quot-fotele-opony-wahacze-itp) Jak bedziesz chciał to sie dogadamy:D

Jarzomb
04-06-2012, 23:16
Tym bardziej, ze wcześniej sobie specjalnie odłożyłem na oponki i renowację.
Jak ktoś zna gdzie można albo u kogo kupić jakieś fajne felgi do mojej Hanki w rozsądnej cenie to dajcie znać. Będę bardzo wdzięczny.

Ja zostałem oszukany na allegro. Miały być 4x100 a przyszły 4x114,3, czego nie zauważyłem.
Moje tak samo, były wypiaskowane i pomalowane proszkowo, nowe opony już założone, pierscienie centrujace kupione i dupa :lol: Teraz już wiem żeby wszystko dokładnie sprawdzić zanim się coś zacznie działać :D