PDA

Zobacz pełną wersję : Jak pozbyć sie naklejek ?



Bagi
01-03-2012, 11:01
Siemano, kupiłem sobie błotnik i jest na nim naklejka i pozostałości po jeszcze jednej czyli sam klej. Ma ktoś sprawdzone metody żeby usunąć te naklejki tak żeby błotnik był cały :D

sebawo
01-03-2012, 11:19
woda z dużą ilością mydła :) jak porządnie namoczysz naklejki to powinny zejść. Ew. odtłuszczacz do powierzchni lakierowanych, lakieru nie zniszczy a klej powinien zejść.
Lepiej się przyznaj, że Ci na szybie przykleili
http://www.dwmedia.pl/kutas/zdjecia/karnykutas99.jpg
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Bagi
01-03-2012, 11:22
Autko stoi ładnie zaparkowane więc nie należy mi się :D na razie :) to zaraz wezmę błotnik i spróbujemy ;)

krisss1111
01-03-2012, 11:57
spróbuj benzyną ekstrakcyjną. ja w sobotę usuwałem nią żonie ze zderzaka klej po taśmie dwustronnej, dość spory kawałek mniej więcej 5x10cm. schodzi od razu. wystarczy namoczyć szmatkę i potrzeć, klej się od razu zmywa. na lakierze nie ma żadnych śladów że coś tam było i że czymś było myte. dodam, że nie usuwa klejów typu kropelka, superglue itp.

ArteK
02-03-2012, 18:51
Ja używam do zrywania naklejek suszarki do włosów i benzyny ekstrakcyjnej, ewentualnie zmywacza do paznokci. Najpierw podgrzewam, potem moczę szmatkę w benzynie i schodzi bez problemu. Trzeba tylko uważać by zbytnio nie podgrzać lakieru.

kaisa
02-03-2012, 19:22
dokladnie mam ten sam problem tylko ze na tylnej szybie od wewnetrzej strony, i bede musiała to jakos delikatnie zrobic zeby pasków od ogrzewania nie przerwac;/

sebawo
02-03-2012, 19:56
kaisa są nożyki takie jak do płyt grzewczych do kuchni, ja tym ściągałem naklejkę rejestracyjną i zeszło bez problemów :)