PDA

Zobacz pełną wersję : Inne Urządzenie do strojenia CB



axello
29-02-2012, 16:14
Mam pytanie czy nie ma ktoś tego ustrojstwa do regulacji CB? Bo u mnie w Dżaguarze sie poprzestawiało coś i ledwo słychać kto co mówi i mogłby ktoś pożyczyć aby ustawić ? :) Albo na spocie jakimś ustawił?

sebawo
29-02-2012, 16:21
generalnie chodzi Ci o strojenie? bo miałem gdzieś, ale tylko miernik, a do strojenia potrzebna jeszcze wiedza :)
Jak się coś samo z siebie poprzestawiało, to to raczej nie wymaga strojenia. Antena na magnes czy na stałe? trzebaby sprawdzić, czy coś gdzieś nie pośniedziało czy masa się nie zgubiła, bo to na bank wina jakiejś usterki...

Foka
29-02-2012, 16:23
Axello jedz do jakiegos skelpu normalnego gdzie sprzedaja CB radia i ci to zrobia, ja tak pojechalem do sklepu i koles mi to zrobil za 15zł.

axello
29-02-2012, 21:02
Antena na magnes, moim zdaniem sie po prostu rozstroiła, bo często była chowana i mógł się ten talerzyk od strojenia lekko przesunąć przez co gorzej łapie, co do strojenia umiem tylko właśnie brakuje mi tego urządzenia, bo kiedyś pożyczałem od kogoś, ale ten ktoś wyjechał z Polski i lipa :P

wojo
29-02-2012, 21:54
macioł ostatnio kupował chyba takie urządzenie

Dymek
01-03-2012, 13:26
To jesli ma to tez bym sie podpial pod sprawdzenie cb.

SaTeR
01-03-2012, 22:58
bo często była chowana
skoro tak to rozkręć antenę, sprawdź czy kable się nie poluzowały. przez te mrozy mogło się odlutować.

sebawo
01-03-2012, 23:43
skoro tak to rozkręć antenę, sprawdź czy kable się nie poluzowały. przez te mrozy mogło się odlutować.

Ano właśnie, na bank usterka, wilgoć, brak masy, stąd słaby odbiór, przy nadawaniu pewnie też nieźle sieje...

axello
02-03-2012, 18:05
posprawdzane dzisiaj wszystko ewidentnie to jest wina tego, że sie rozregulowała. Kabelki wszystko ok, widać że się poluzowało to od regulacji.