PDA

Zobacz pełną wersję : żółte światła



zabas
28-11-2011, 19:40
Wiem że niby nie legalne w PL ( mało co jesli chodzi o mody autka jest :P ) ale co powiecie na temat zółtych żarówek ?

jak sie na tym jeździ ? mam zółte fogi i to takie fogi że jak świeczki nie świecą wręcz przeciwnie i powaliła mnie jakość i przyjaźność zółtego światła :)

myśle czy by nie kupić tych żarówek :

http://allegro.pl/h4-60-55w-zarowki-srline-allseason-zolta-zolte-i1944501502.html

ciekawe czy one będa zółtawe czy na prawde zółte
Nie bede ściagął z Usa Nokya Hyper Yellow bo to sie mija z celem w końcu to tylko żarówka ...

na allegro jest jeszcze taka nakładka na żarówke dostępna i jak myslicie co lepsze ?

http://img834.imageshack.us/img834/6127/light3c.jpg

woocash
28-11-2011, 19:58
kumpel kupił sobie takie nakładki na żarówki do VW - poprosze go o jakieś foto i jak będę miał to cosik wkleje :)

Gierade
28-11-2011, 20:01
Ja miałem żółte światła i całkiem przyjemnie mi sięna nich jeździło.
Jeżeli chodzi o żarówki, to te co pokazałeś na allegro - raczej będą żółtawego koloru, aniżeli żółte jak na zdjęciu powyżej.
Bańki na żarówki sobie od razu odpuść - kompletnie nie nadaje sięto do jazdy.

Wiem, że Hella robiła jakieś żółte żarówki i były jeszcze nie tak dawno dostępne na stacjach benzynowych.

zabas
28-11-2011, 20:02
wiem pewnie takie coś :

http://img573.imageshack.us/img573/8814/baki007.jpg

też nad tym mysle :P

Gierade
28-11-2011, 20:11
też nad tym mysle
Nie ma sensu. Przerabiałem temat. Nie wygląda to ani jakoś specjalnie, ani nic przed maską nie widać.
Może faktycznie spróbuj z tymi z allegro. Drogie nie są. A jak będą słabe, to daj znać, a ogarnie się jakiś zakup u królowej, bądź z US. Czasami można spotkać się z wysyłką za free do naszego pięknego kraju.

Myślę, że kilka osób by się tym zainteresowało :)

marcin_jdm
28-11-2011, 20:11
panowie miałem takie żółte bańki u siebie ogólnie światełka żółciutkie są;) mi osobiście jedna pękła i dalem sobie na luzz

zabas
28-11-2011, 20:54
Nie wygląda to ani jakoś specjalnie, ani nic przed maską nie widać

to tak jak seria lampy w eg :P no zobaczymy - poszperam jeszcze :) ale w sumie nie zalezy mi na efekcie taki że klosz jest zółty tylko zeby jak najbardziej zółta barwe dawała sama żarówka :)

Biesiadnik
29-11-2011, 01:06
Kiedyś się spotkałem z "plotką", że podobno do żółtych kloszy montowanych "fabrycznie" policja nie ma nic do gadania, jest to jako wyposażenie seryjne samochodu i nic nie mogą zrobić, za to np. za żarówki mogą się już czepiać, sam myślałem o folii na światła, jest do kupienia taka na alledrogo.pl, White ma taką na fogach w Maździe i wygląda to dość konkretnie :)

pitbedzin
30-11-2011, 10:51
e ma nic do gadania, jest to jako wyposażenie seryjne samochodu i nic nie mogą zrobić Oczywiście że do seryjnego wyposażenia się nie moga doczepić bo żeby pojazd został dopuszczony do ruchu kazda cześć musi mieć badania homologacyjne :D

Marek83
30-11-2011, 16:47
Oczywiście że do seryjnego wyposażenia się nie moga doczepić bo żeby pojazd został dopuszczony do ruchu kazda cześć musi mieć badania homologacyjne
Już jaśniej nie da sie wytłumaczyć:) Brawo Pit:)
Sam jestem ciekaw jak to jest z żółtym światłem.